Hakkımızda

Pia Park Apart, deneyimli, güler yüzlü yönetim kadrosu ile konuklarına aile sıcaklığında bir ortam sunmaktadır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesine yakın apartlar arasında yer alan Pia Park, burada öğrenim görecek tüm konuklarının yürüyerek okula ulaşabilmelerini sağlayan, modern ve konforlu bir yapıdadır. Güvenlik ve konforun ön plana çıkarılarak yapılan iç dizaynı ile konuklarını büyüleyen Pia Park Apart’ta tüm ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak içerisi düzenlenmiştir. Eskişehir apart daire olarak eve çıkmanın maliyetinin çok çok daha altına size ev konforu sağlayan apartımızda, kız öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, istedikleri her yere kolayca ulaşabilecekleri bir alan oluşturulmuştur.

 

Dinlenme alanı olan odalarda sessiz, sakin bir ortam bulurken sosyal aktiviteler yapabileceğiniz kafeterya alanında ise eğlenceli bir ortam sağlanan apartta çocuklarınız için ideal bir ortam yaratılmıştır. Her şeyden önce tüm konuklarımıza kendi çocuklarımız gibi yaklaştığımız apartımızda ailenizde uzakta bile olsanız her türlü ihtiyacınıza ulaşabilmeniz, kendinizi güvende hissetmeniz sağlanmaktadır.

 

Konum olarak Osmangazi Üniversitesine 5 dakika uzaklıkta yer alan Eskişehir öğrenci apartı Pia Park Apart’tan tramvay, otobüs, dolmuş gibi toplu taşıma araçlarına kısa yürüyüşlerle ulaşabilir, buradan şehrin merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Hem iç özellikleri hem konumu hem de güler yüzlü, samimi ortamı ile ön planda olan apartta 24 saat bulunan güvenlik personelimiz ile huzurunuz sağlanmaktadır.

 

Konukların istek ve şikayetlerini her zaman önemseyen, bu yönde güncellemelerle konuklarının memnun ayrılmasını sağlayan Pia Park Apart, kendini sürekli yenileyen, güncelleyen bir yapıdadır. Osmangazi Üniversitesinin çevresini kapsayan Büyükdere Mahallesinde yer alan Pia Park’ta konukların konforunu sağlayacak her detaya dikkat edilerek tasarlanmıştır.

 

Pia Park Apart İletişim Bilgileri

Adres: Büyükdere Mahallesi. Şair Sokak. No:2 Odunpazarı /Eskişehir

Tel: 0222 239 60 60